Bütün gönderiler PTT ile yapılır.

Yurtdışı siparişleriniz  7-10 iş günü, yurt içi siparişleriniz ise 3-4 iş günü içerisinde size ulaşır. Ürününüz postalandıktan sonra takip numarası ile size bir onayı e-maili gelir. Expedited ve Uluslararası UPS ve DHL servisi verilebilir. Bu servisten yararlanmak için lütfen alış verişinizden önce lütfen bizle kontağa geçin.    

 

İADE ve DEğiştirme

Eğer alış verişinizden memnu değilseniz Çuval sizi mutlu etmek adına indirimde olmayan ve kullanılmamış ürün iade ve değişimlerinizi kabul eder. Kullanılmış veya zarar görmüş ürünler kabul edilemez. Bütün indirimler son indirimdir.

İade ve değişimler için fişiniz geldikten en fazla beş gün içinde hello@cuvalist.com adresine e-mail yollamanız gerekir. Ürünü lütfen size onay geldikten sonra yollayın. 7 iş günü içerisinde gönderi ücreti alınmış olarak paranız size iade edilir. Lütfen gönderilerin alıcı olarak size ait olduğunu bilin ve yollarken pakete ürüne herhangi bir zarar gelmemesi için sigortalayın. Çuval teslim edilememiş, kaybolmuş ve çalınmış paketlerden sorumlu değildir. 

 

İPTAL etme

Siparişinizi değiştirmek veya iptal etmek istiyorsanız lütfen bize vakit kaybetmeden e-mail atın. Sizi memnun etmek için elimizden geleni yapmaya çalışırız. Ancak ürün gönderi için bizden çıkış yaptıysa bize geri gelmeden sipariş üzerinde değişiklik ya da iptal sağlayamayız. Bu durumda lütfen iade ve değiştirme kısmına bakınız. 

 

VERGİLER

Bütün ürünlerde Türkiye’de kanun gereği çanta üzerine uygulanan %8 KDV dahildir.

 

ÖDEME

Çuval Paypal dışında banka transfere kabul etmektedir. Ödemenizi aşağıdaki hesaba

yapabilirsiniz.

Cuval Istanbul –TEB (Bebek Şubesi) TL IBAN: TR 81 0003 2000 0000 0008 336292

 

iletişim

Diğer bütün sorularınız için lütfen Contact/iletişim kısmına yazın veya hello@cuvalist.com adresinize email atın.